Autor: Sandra Bošnjak, 10. 1. 2019.

Od 14. siječnja 2019. godine nastava u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina organizirana je samo u prvoj smjeni za sva usmjerenja škole. Nastava počinje u 7.45, a završava u 13.40. Raspored je dostupan u izborniku Raspored sati.

Dežurstvo na ulazu u školu nastavljaju učenici 4. A i 1. A  gimnazije.

Ravnatelj: Darko Špoljarić, mag.ing.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr