Autor: Sandra Bošnjak, 6. 9. 2020.

Raspored za prvi tjedan nove školske godine dostupan je u izborniku Nastava->Raspored sati ili na vrhu stranice desno na poveznici Raspored.
Popis profesora za školsku godinu 2020./2021. dostupan je na poveznici Popis profesora, a raspored učionica na poveznici Raspored učionica.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr