ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA- REZULTATI

Autor: Dijana Fotez, 5. 3. 2017.

1. ožujka 2017. Srednja škola Marka Marulića Slatina bila je domaćin županijskog natjecanja iz njemačkog jezika. Natjecali su se učenici 2. i 3. razreda svih tipova škola.

Kategorija natjecanja: SŠ I.­­­­­­­­ - 2. raz

Rb Prezime i ime učenika Prezime i ime mentora Ime škole Mjesto Broj bodova
1. Šikić, Filip Turčinović, Hrvoje Gimnazija P. Preradovića, Virovitica Virovitica 72/80
2. Klasić, Nikola Stubičar, Ivana Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici Virovitica 70/80
3. Kovačević, Dominik Fotez, Dijana SŠ Marka Marulića Slatina Slatina 68/80
4. Škraba, Mirta Leko, Pavo SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica Orahovica 55/80
5. Horvatinović, Mateja Turčinović, Hrvoje Gimnazija P. Preradovića, Virovitica Virovitica 50/80
6. Matišić, Ana Leko, Pavo SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica Orahovica 20/80

Kategorija natjecanja: SŠ II. lista A  - 3. razred

Rb Prezime i ime učenika Prezime i ime mentora Ime škole Mjesto Broj bodova
1. Petrovčić, Karla Benković, Lidija Gimnazija P. Preradovića, Virovitica Virovitica 32/80
2. Bećarević, Filip Gajić, Dragana Industrijsko-obrtnička škola Slatina Slatina 31/80
3. Launek, Karla Grba, Goran Gimnazija P. Preradovića, Virovitica Virovitica 30/80
4. Čizik, Nives Grba, Goran Gimnazija P. Preradovića, Virovitica Virovitica 29/80
5. Furlan, Petar Grba, Goran Gimnazija P. Preradovića, Virovitica Virovitica 28/80
6. Matoković, Karlo Balković, Željka SŠ Marka Marulića Slatina Slatina 20/80
7. Jambrešić, Josipa Leko, Pavo SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica Orahovica 19/80
8. Bošnjak, Valentina Juzbaša, Biljana Strukovna škola Virovitica Virovitica 18/80
9. Milak, Ines Leko, Pavo SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica Orahovica 17/80
10. Zidar, Ana Leko, Pavo SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica Orahovica 16/80
11. Zidar, Matea Leko, Pavo SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica Orahovica 16/80

Kategorija natjecanja: SŠ II. lista B – 3. razred (učenici koji su boravili u zemljama njemačkog govornog područja)

1. Vidović, Ines Leko, Pavo SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica Orahovica 48/80

Učenici Filip Šikić, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, Nikola Klasić, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici i Dominik Kovačević, Srednja škola Marka Marulića Slatina, čija je riješenost testa veća od 70 %, predloženi su za državno natjecanje.

Županijsko povjerenstvo za provedbu natjecanja:

1. Dijana Fotez, prof., predsjednica
  2. Biljana Juzbaša, prof., član
  3. Pavo Leko, prof., mentor, član
  4. Hrvoje Turčinović, prof., član

Povjerenstvo svim natjecateljima čestita na postignutom uspjehu.