DAN OTVORENIH VRATA NA ŠUMARSKOM FAKULTETU

Autor: Sandra Bošnjak, 28. 3. 2017.

Šumarski fakultet ove godine po prvi puta održava Dan otvorenih vrata kada prezentira svoj rad svima zainteresiranima maturantima koji će uskoro donositi vrlo važne životne odluke oko nastavka obrazovanja te odabira fakulteta i studija koji će studirati.
Dan otvorenih vrata na Šumarskom fakultetu održat će se u petak 5. svibnja 2017. godine od 10 do 17 sati.

Poštovani posjetitelji,

kroz zanimljiva predavanja, radionice i obilaske laboratorija upoznat ćete se sa djelatnostima Fakulteta, znanstvenim i stručnim radom. Zainteresirani posjetitelji moći će u predviđenim terminima obići prostore, zavode i laboratorije Fakulteta, gdje će im nastavnici, suradnici i studenti odgovarati na postavljene upite.
Budući studenti koji možda žele odabrati Šumarski fakultet za studiranje moći će od studenata Fakulteta dobiti korisne informacije o studentskim aktivnostima, studiju, terenskoj nastavi ali i mnogim drugim specifičnostima koje Šumarski fakultet čine jedinstvenim.
Kroz zanimljiva predavanja i radionice djelatnici i studenti Fakulteta predstavit će Vam na zanimljiv način šumarsku i drvnotehnološku struku. Također, u auli hodnika u žutoj zgradi Šumarskog fakulteta (centralno mjesto svih događanja i informacija) biti će predstavljeni zavodi oba odsjeka Fakulteta i tu će svaki posjetitelj moći dobiti sve informacije o djelatnostima i specifičnostima svakog zavoda.
Zbog ograničenosti prostora za pojedine radionice i obilaske laboratorija molimo Vas da nas pravovremeno kontaktirate radi rezervacije mjesta. Sva predavanja održavati će se u Velikom amfiteatru koji ima tristotinjak sjedećih mjesta.
Sve rezervacije ili upite uputite na e-mail adresu vstricak@sumfak.hr ili na telefon 01/235 2444.
Za detaljan program događanja kao i mnoge druge specifičnosti te informacije posjetite mrežnu stranicu Šumarskog fakulteta: http://www.sumfak.unizg.hr/.

Program održavanja pogledajte na poveznici Program.

Priloženi dokumenti:
Dan_otvorenih_vrata.pdf (463.55 KB)