Najuspješniji srednjoškolci Republike Hrvatske s nobelovcima

Autor: Sandra Bošnjak, 11. 4. 2017.

Znanstveni odbor Međunarodnog društva primijenjenih bioloških znanosti (International Society of Applied Biological Sciences - ISABS), u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje i Ministarstvom znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, u sklopu projekta Najuspješniji srednjoškolci Republike Hrvatske s nobelovcima, nagrađuje najbolje radove (eseje) učenika srednjih škola Republike Hrvatske iz područja biologije čovjeka, kemije i genetike. ISABS će također nagraditi i sve mentore učenika kojima bude dodjeljena «The ISABS Future Scientist Award».

Učenici srednjih škola Republike Hrvatske, koji žele sudjelovati na natjecanju za nagradu, svoje radove prijavljuju putem službene mrežne stranice ISABS-a (http://isabs.hr/isabs-high-school-young-investigator-prize-application/ ), na kojima će ujedno biti objavljeni i službeni rezultati natjecanja.

Rok za prijavu je 1. svibnja 2017. godine.

Detaljnije informacije o natječaju možete pronaći na poveznici http://isabs.hr/news/isabs-high-school-young-investigator-prize/, a za sva ostala pitanja možete se obratiti gđi Severini Subotić izravno putem elektroničke pošte severina.subotic@svkatarina.com.