Informatika na maturi

Autor: Ksenija Rastija, 7. 6. 2017.

Nakon provedenog ispita iz informatike na državnoj maturi, 6. lipnja 2017. od 14 do 15,40 sati, maturanti su potvrdili da su provedene pripreme iz informatike u velikoj mjeri pridonijele njihovom boljem znanju i snalaženju u zadacima na ispitu.

Možemo sa zadovoljstvom reći da je provođenje priprema iz informatike za državnu maturu bilo uspješno, redovito posjećeno, te je olakšalo maturantima pisanje ispita. Pripreme su održane od utorka, 23. svibnja, do četvrtka, 25. svibnja 2017. , od 13 do 15 sati, a vodila ih je profesorica Ksenija Rastija.
Dio atmosfere možete vidjeti na fotografijama:

Svim maturantima želimo puno uspjeha na ostalim ispitima državne mature.