Dopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjene
Autor: Sandra Bošnjak, 17. 6. 2017.
Dopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjene počinje od utorka, 20. lipnja 2017. godine. Nastava je organizirana u jutarnjoj smjeni, a početak nastavnih sati je u 7:45h (prema uobičajenom rasporedu zvona). Raspored dopunskog rada po razredima i predmetima pogledajte u nastavku.
- GIMNAZIJA: opća gimnazija
- EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist
- ELEKTROTEHNIKA: elektrotehničar opći
- POLJOPRIVREDA: poljoprivredni tehničar opći
- MEĐUSTRUKOVNI PROGRAM: agroturistički tehničar
OPĆA GIMNAZIJA
RAZRED: 2. opće gimnazije
Profesor: Dragan Klement
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (21.6.2017.) | 1.- 3. sat |
Petak (23.6.2017.) | 4. - 6. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 3. i 4. sat |
RAZRED: 3. opće gimnazije
Profesor: Dragan Klement
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (21.6.2017.) | 4. - 6. sat |
Petak (23.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 1. i 2. sat |
EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist
RAZRED: 1. ekonomije
Profesor: Kata Vidaković
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 6. i 7. sat |
Petak (23.6.2017.) | 6. i 7. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 5. -7. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 6. i 7. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 3.- 5. sat |
RAZRED: 2. ekonomije
Profesor: Kata Vidaković
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 4. i 5. sat |
Petak (23.6.2017.) | 4. i 5. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 4. i 5. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 6.i 7. sat |
Četvrtak (29.6.2017.) | 1.i 2. sat |
ELEKTROTEHNIČAR OPĆI
RAZRED: 1. elektrotehničar
Profesor: Miodrag Stojanović
Predmet: Osnove elektrotehnike
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Petak (23.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Petak (23.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Četvrtak (29.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Petak (30.6.2017.) | 1. i 2. sat |
RAZRED: 2. elektrotehničar
Profesor: Miodrag Stojanović
Predmet: Mjerenja u elektrotehnici
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Petak (23.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Profesor: Josip Mikolašević
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (21.6.2017.) | 3. - 6. sat |
Petak (23.6.2017.) | 3. - 6. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 2. i 3. sat |
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Petak (23.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Četvrtak (29.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Siniša Grahonja
Predmet: Osnove elektrotehnike 2
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Petak (23.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 1. sat |
RAZRED: 3. elektrotehničar
Profesor: Sanja Špoljarić
Predmet: Engleski jezik
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Srijeda (21.6.2017.) | 1. - 4. sat |
Petak (23.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 1. - 4. sat |
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Petak (23.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Četvrtak (29.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Siniša Grahonja
Predmet: Elektronički sklopovi
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 4.- 6. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 4. i 5. sat |
Petak (23.6.2017.) | 4.- 6. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Kata Vidaković
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 6. i 7. sat |
Petak (23.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 1. - 3. sat |
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR OPĆI
RAZRED: 1. poljoprivredni tehničar opći
Profesor: Alen Đurasek
Predmet: Temelji bilinogojstva
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (27.6.2017.) | 2. - 4. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 4. - 6. sat |
Četvrtak (29.6.2017.) | 2. i 3. sat |
Ponedjeljak (10.7.2017.) | 1. i 2. sat |
Profesor: Nikola Miščević
Predmet: Tloznanstvo i uređivanje tla
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Petak (23.6.2017.) | 3. - 6. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 1. - 4. sata |
Srijeda (28.6.2017.) | 4. i 5. sat |
RAZRED: 3. poljoprivredni tehničar opći
Profesor: Goranka Tomšić
Predmet: Stočarstvo
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 5. - 7. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 5. - 7. sat |
Petak (23.6.2017.) | 5. i 6. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Profesor: Ivana Lukač Vuković
Predmet: Hrvatski jezik
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Petak (23.6.2017.) | 3. - 5. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Utorak (27.6.2017.) | 3. i 4. sat |
Profesor: Alen Đurasek
Predmet: Poljoprivredna mehanizacija, Ratarstvo
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 4. - 6. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 4. - 6. sat |
Petak (23.6.2017.) | 4. i 5. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 4. i 5. sat |
AGROTURISTIČKI TEHNIČAR
RAZRED: 1. agroturistički tehničar /1. poljoprivredni tehničar opći
Profesor: Željka Balković
Predmet: Engleski jezik
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | Od 9 do 11 sati |
Srijeda (21.6.2017.) | Od 9 do 11 sati |
Petak (23.6.2017.) | Od 9 do 11 sati |
Utorak (27.6.2017.) | Od 9 do 9:45 sati |
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet: Fizika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Petak (23.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Srijeda (28.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Četvrtak (29.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Petak (30.6.2017.) | 1. i 2. sat |
Profesor: Kata Vidaković
Predmet: Matematika
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 6. i 7. sat |
Petak (23.6.2017.) | 6. i 7. sat |
RAZRED: 2. agroturistički tehničar
Profesor: Alen Đurasek
Predmet: Bilinogojstvo
Datum | Prijepodnevna smjena |
---|---|
Utorak (20.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Srijeda (21.6.2017.) | 1. - 3. sat |
Petak (23.6.2017.) | 2. i 3. sat |
Ponedjeljak (26.6.2017.) | 2. i 3. sat |
Tema ovogodišnjeg obilježavanja Dana planeta Zemlje glasi: „Investiraj u naš planet“. Učenici naše škole na panou su zorno prikazali posljedice utjecaja čovjeka na naš planet te predložili konkretne aktivnosti koje možemo i trebamo poduzeti. Materijale za pano prikupili su učenici: Tereza Đorđević (2.a) , Anamaria Jokić (3.a), Valentino Đumlija (3.a), Ines Schweigert (4.b) dok su u izradi panoa sudjelovale učenice: Lana Kovačević (3.a), Gabriela Kovačević (3.a), Ines Schweigert (4.b) i Izabela Štimac (4.b). Mentor učenicima je profesorica Dragana Medved.