Školska zadruga „ SLATINA“ priprema se za božićne blagdane

Autor: Željka Venus, Sandra Bošnjak, 11. 12. 2017.

Vrijedni članovi naše zadruge sa svojim voditeljima pripremaju se za nadolazeće božićne blagdane.
Izložbeno prodajni prostori naših proizvoda biti će u školi  te na  Adventskom sajmu u Parku 136. slatinske brigade.

Kako biti  iznimno kreativan i ekološki osviješten vidjeti će te u radovima naših vrijednih članova nove sekcije - TEHNIKA I EKOLOGIJA . Božićne ukrase izrađivali su pod vodstvom profesora Tomislava Filković i profesorice Dubravke Ištvanfi.

Da i čestitke mogu biti umjetnička djela pokazati će vam  članovi sekcije - MIRISI I OKUSI ZAVIČAJA I  IZRADA RUKOTVORINA . Čestitke su izrađivali tehnikom enkaustike pod vodstvom profesorice Jasne Asić.  Za ljubitelje zdravijih slastica pripremili su Čips od jabuke sa tamnom čokoladom te Ušećerene orahe.

Likovnu kreativnost  i ekologiju povezali su članovi sekcije – EKOLOGIJA . Pod vodstvom profesorice Sanje Špoljarić  oslikavali su porculan  i naravno šalice za naše praline „ Frajla Antoš“ a što su sve  iskoristili u izradi  čestitki moći će te vidjeti  na našim izložbeno prodajnim prostorima.

I za ove blagdane za vas  su pripremili  praline „Frajla Antoš“ članovi sekcije – MARKETING .  Pod vodstvom profesorice Željke Venus izradili su i novo blagdansko pakiranje.

Rad svih sekcija vrijedno prate članovi sekcije Web dizajn pod vodstvom profesorice Sandre Bošnjak koji pripremaju i neka iznenađenja za sve nas.

Nećemo vam sve otkriti, biti će i malih iznenađenja koja će pripremiti i profesorica Marina Ivoš voditeljica sekcije – ETNOLOGIJA  sa svojim članovima.

Kako bi nam i ovi blagdani bili slatki  za to će se pobrinuti članovi sekcije   - SLAVONSKA KUHINJA  pod vodstvom profesora Alena Đurasek i sekcije – SLATINSKA KOCKA  pod vodstvom profesorice Brigite Jurline.

Pozivamo vas i očekujemo!

Ostale fotografije pogledajte u albumu Školska zadruga "SLATINA" priprema se za božićne blagdane