preskoči na sadržaj

Srednja škola Marka Marulića Slatina

 

Na temelju članka 22. Zakona o odgoju i obrazovanju u  osnovnoj i srednjoj školi Opširnije („Narodne novine“ broj; 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.,90/11., 5/12., 16/12., 86/12.,  126/12., 94/13. i 152/14), Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole („Narodne novine“ broj; 49/15. i 47/17.), Odluke o upisu učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2018./2019. („Narodne novine“ broj; 48/17)  i članka 106. Statuta, Srednja škola Marka Marulića Slatina, objavljuje

N A T J E Č A J

ZA UPIS UČENIKA U  I. RAZRED SREDNJIH ŠKOLA ZA 2018./2019. ŠKOLSKU GODINU

Program/zanimanje Trajanje obrazovanja Broj učenika
Opća gimnazija 4 godine 44
Ekonomist 4 godine 20
Elektrotehničar 4 godine 20
Agroturistički tehničar 4 godine 20


Natječaj za upis učenika dostupan je na poveznici Natječaj.

 

 

Nakon prijave koja je obavljena krajem prošle godine te obavijesti o zadovoljavanju postavljenih kriterija, Srednja škola Marka Marulića Slatina od rujna 2018. godine bit će uključena u sustav e-Dnevnik. Aktivacija u sustav izvršena je tijekom svibnja, a do početka nove školske godine razrednici i nastavnici educirat će se za korištenje e-Dnevnika. U školi će se uspostaviti bežična lokalna mreža, a odgovarajuća upotreba informacijsko-komunikacijske tehnologije pridonijet će učinkovitom i transparentnom vođenju škole te unaprijediti digitalnu kompetentnost nastavnika.
Ulaskom u eksperimentalni kurikulum 'Škola za život', uvođenje e-Dnevnika još je jedan korak na unaprjeđenju i razvoju digitalne zrelosti Srednje škole Marka Marulića Slatina. 


Novosti

Dopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjene

Autor: Sandra Bošnjak, 18. 6. 2018.

Dopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjene počinje od četvrtka, 21. lipnja 2018. godine. Nastava je organizirana u jutarnjoj smjeni, a početak nastavnih sati je u 7:45h (prema uobičajenom rasporedu zvona). Raspored dopunskog rada po razredima i predmetima pogledajte u nastavku.

  1. GIMNAZIJA: opća gimnazija
  2. EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist
  3. ELEKTROTEHNIKA: elektrotehničar opći
  4. POLJOPRIVREDA I VETERINA: agrotehničar, poljoprivredni tehničar opći
  5. POLJOPRIVREDA I VETERINA: agroturistički tehničar

 

OPĆA GIMNAZIJA


RAZRED: 1. gimnazije

Profesor: Dragan Klement
Predmet:  Fizika

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (28.6.2018.) 1. - 3. sat
Petak (29.6.2018.) 1. - 3. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 1. i 2. sat
Utorak (3.7.2018.) 1. i 2. sat

 

EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist


RAZRED: 1. ekonomije

Profesor: Kata Vidaković
Predmet:  Matematika

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (21.6.2018.) 4. - 6. sat
Utorak (26.6.2018.) 4. - 6. sat
Srijeda (27.6.2018.) 4. - 6. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 4. - 6. sat
Petak (29.6.2018.) 4. - 6. sat


RAZRED: 2. ekonomije

Profesor: Kata Vidaković
Predmet:  Matematika

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (21.6.2018.) 1. - 3. sat
Utorak (26.6.2018.) 1. - 3. sat
Srijeda (27.6.2018.) 1. - 3. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 1. - 3. sat
Petak (29.6.2018.) 1. - 3. sat


ELEKTROTEHNIČAR OPĆI

 

RAZRED: 1. elektrotehničar

Profesor: Josip Mikolašević
Predmet:  Matematika

Datum Prijepodnevna smjena
Srijeda (27.6.2018.) 1. i 2. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 1. i 2. sat
Petak (29.6.2018.) 1. i 2. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 1. i 2. sat
Utorak (3.7.2018.) 1. i 2. sat

 

Profesor: Siniša Grahonja
Predmet: Osnove elektrotehnike 1

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (28.6.2018.) 3. 4. i 5. sat
Petak (29.6.2018.) 3. i 4. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 3. i 4. sat
Utorak (3.7.2018.) 3. i 4. sat
Srijeda (4.7.2018) 3. sat

 

RAZRED: 2. elektrotehničar

Profesor: Miodrag Stojanović
Predmet:  Osnove elektrotehnike 2

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 1. - 3. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 1. - 3. sat
Petak (29.6.2018.) 1. i 2. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 1. i 2. sat
Utorak (3.7.2018.) 1. i 2. sat

 

 

Profesor: Miodrag Stojanović
Predmet:  Mjerenja u elektrotehnici

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 4. i 5. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 4. i 5. sat
Petak (29.6.2018.) 3. i 4. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 3. i 4. sat
Utorak (3.7.2018.) 3. i 4. sat

 

Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet:  Fizika

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 4. i 5. sat
Srijeda (27.6.2018.) 1. i 2. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 4. i 5. sat
Petak (29.6.2018.) 3. i 4. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 3. i 4. sat
Utorak (3.7.2018.) 3. i 4. sat

 

RAZRED: 3. elektrotehničar

Profesor: Siniša Grahonja
Predmet: Elektronički sklopovi

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (28.6.2018.) 6. i 7. sat
Petak (29.6.2018.) 5. 6. i 7. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 5. 6. i 7. sat
Utorak (3.7.2018.) 4. sat
Srijeda (4.7.2018) 4. sat

 

AGROTEHNIČAR


RAZRED: 1. agrotehničar

Profesor: Josip Mikolašević
Predmet:  Matematika

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 5. i 6. sat
Srijeda (27.6.2018.) 5. i 6. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 5. i 6. sat
Petak (29.6.2018.) 5. i 6. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 5. i 6. sat

 

Profesor: Alen Đurasek
Predmet:  Agrobotanika

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (21.6.2018.) 1. - 3. sat
Utorak (26.6.2018.) 1. - 3. sat
Srijeda (27.6.2018.) 1. - 3. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 1. sat

 

RAZRED: 2. poljoprivredni tehničar opći

Profesor: Alen Đurasek
Predmet:  Poljoprivredna mehanizacija, Ratarstvo

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (21.6.2018.) 4. - 6. sat
Utorak (26.6.2018.) 4.- 6. sat
Srijeda (27.6.2018.) 4. - 6. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 2. sat

 

AGROTURISTIČKI TEHNIČAR


RAZRED: 1. agroturistički tehničar

Profesor: Mirko Milak
Predmet:  Povijest

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 5. - 7. sat
Srijeda (27.6.2018.) 5. - 7. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 5. - 7. sat
Petak (29.6.2017.) 5. sat

 

Profesor: Dubravka Ištvanfi
Predmet:  Fizika

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 2. i 3. sat
Srijeda (27.6.2018.) 3. i 4. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 2. i 3. sat
Petak (29.6.2018.) 1. i 2. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 1. i 2. sat
Utorak (3.7.2018.) 1. i 2. sat

 

RAZRED: 2. agroturistički tehničar /2. poljoprivredni tehničar opći

Profesor: Željka Balković
Predmet:  Engleski jezik

Datum Prijepodnevna smjena
Četvrtak (28.6.2018.) Od 8 do 11 sati
Petak (29.6.2018.) Od 8 do 11 sati
Ponedjeljak (2.7.2018.) Od 8 do 11 sati
Utorak (3.7.2018.) Od 8 do 11 sati

 

Profesor: Mirko Milak
Predmet:  Povijest

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 5.- 7. sat
Srijeda (27.6.2018.) 5.- 7. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 5.- 7. sat
Petak (29.6.2018.) 5. sat

 


RAZRED: 3. agroturistički tehničar

Profesor: Josip Mikolašević
Predmet:  Matematika

Datum Prijepodnevna smjena
Srijeda (27.6.2018.) 3. i 4. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 3. i 4. sat
Petak (29.6.2018.) 3. i 4. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 3. i 4. sat
Utorak (3.7.2018.) 3. i 4. sat

 

Profesor: Marina Ivoš
Predmet:  Hrvatski jezik

Datum Prijepodnevna smjena
Utorak (26.6.2018.) 1. i 2. sat
Srijeda (27.6.2018.) 1. i 2. sat
Četvrtak (28.6.2018.) 1. i 2. sat
Petak (29.6.2018.) 1. i 2. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 1. i 2. sat


Profesor: Ivan Falamić
Predmet:  Engleski jezik

 

Datum Prijepodnevna smjena
Petak (29.6.2018.) 1. - 3. sat
Ponedjeljak (2.7.2018.) 1. - 3. sat
Utorak (3.7.2018.) 1. - 3. sat
Srijeda (4.7.2018.) 1. - 3. sat




On this Day
 

Rubriku izradili: Matej Peršić, Mateja Peršić i Sunčica Lovrić, 4.a opće gimnazije pod mentorstvom profesorice Sanje Špoljarić

Pano tjedna

U posljednjem tjednu nastavne godine u rubrici Pano tjedna učenici 3. b razreda opće gimnazije s profesoricom Željkom Orban prigodno su istaknuli zasluge velikog hrvatskog književnika Antuna Gustava Matoša.

Instagram
Škola na društvenim mrežama



Kalendar za 2017./2018.

Udžbenici za 2018./2019.

(za popis udžbenika kliknite na sliku)

 
Š K O L S K I V R T


Od šume do školskog hola
Loading...
GRAD SLATINA
Loading...
Školska zadruga

Pronađite nas i na:


Dan škole 2018.



U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

Korisni linkovi

Susjedne škole

Osnovne škole:
OŠ Eugena Kumičića

OŠ Josipa Kozarca

Srednje škole:

Industrijsko-obrtnička škola

 

 

 

 

 

 

CMS za škole logo
Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr
preskoči na navigaciju