Najčitači u studenom

Autor: Damir Balković, 4. 12. 2018.

Evo, prošao nam je i mjesec studeni. Još dosta učenika nije posudilo niti jednu knjigu u našoj knjižnici. Ali, ima i onih koji čitaju. Pohvale idu učenicima III. Bgimnazije i IV. ekonomije koji su bili najaktivniji. Čestitam i učenici Leonardi Jozić iz III. B koja je posudila najviše knjiga prošli mjesec.
Najtraženija knjiga bila je Ana Karenjina, Lava Nikolajeviča Tolstoja. Očekujem vas tijekom prosinca.

Vaš knjižničar

Susjedne škole
Osnovne škole: Srednje škole:
OŠ Eugena Kumičića OŠ Josipa Kozarca Industrijsko-obrtnička škola

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr