Vijesti o državnoj maturi

Izdavanje duplikata potvrde o položenim ispitima DM

Autor: Ksenija Rastija, 30. 10. 2010.

Duplikat potvrde o položenim ispitima državne mature izdaje Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja.

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja izdaje ga na sljedeći način:

1. javiti se Centru za izdavanje duplikata na 01/4501860 ili na kolumbina.korpar@ncvvo.hr
  2. oglasiti u Narodnim novinama poništavanje svjedodžbe/potvrde
  3. preuzeti obrazac zahtjeva za izdavanje duplikata
  4. nalijepiti upravnu pristojbu (državni biljeg) u iznosu 100,00 kuna na zahtjev.

Navedeni oglas i zahtjev s upravnom pristojbom treba donijeti osobno u Centar ili poslati preporučenom poštom na adresu:

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja
Trg Marka Marulića 18
10 000 ZAGREB

(Odjel za organizaciju i provođenje ispita)