> Maturanti  > Vijesti
Vijesti....

Zadnji dan škole za slatinske maturante

Autor: Sandra Bošnjak, 17. 5. 2017.

U organizaciji Turističke zajednice grada Slatine, Grada Slatine i Gradskog savjeta mladih Slatina, u petak, 19. svibnja 2017. godine, obilježit će se zadnji dan škole slatinskih maturanata.
Program će započeti okupljanjem maturanata ispred svojih škola, odnosno ispred IOŠ Slatina i SŠ Marka Marulića u 15:30 sati, a nakon toga će maturanti krenuti prema Parku 136. slatinske brigade prolazeći ispred stare Gradske tržnice, zatim ulicom Vladimira Nazora, Trgom sv. Josipa do središnjeg gradskog parka.

Oko 16:00 sati svi maturanti će se fotografirati ispred zgrade Gradske uprave.
Nakon zajedničkog fotografiranja, u 16:30 sati započet će program na rukometnom (betonskom) igralištu. Maturante će najprije pozdraviti gradonačelnik Ivan Roštaš, a predstavnik svakog razreda maturanata u nekoliko rečenica predstaviti i pozdraviti svoj razred.
Koncert za maturante će započeti nastupom glazbenog sastava „Čista petica“ iz Slatine, dok će se u zabavi maturanata, s njima izmjenjivati i DJ Ossa iz Zagreba.
 U slučaju kiše, program i koncert će se održati u Vatrogasnom domu.
Medijski pokrovitelji ove manifestacije su Radio Slatina, Marinianis TV, Radio Virovitica

Internet pokrovitelji: slatina.hr, icv.hr, radioslatina.hr, slatina.net, tz-slatina.hr, domovina.net

Direktorica Turističkog ureda
Helena Hegediš, prof.