Školska godina 2014./2015.

ŠŠD "Marul" drugi na županiji

Autor: Vladimir Borbaš, 12. 11. 2014.

U utorak, 11. studenoga 2014. u školskoj sportskoj dvorani Srednje škole Marka Marulića Slatina, održano je županijsko prvenstvo u rukometu za mladiće. Iako je naša ekipa pokazala najbolju igru, ipak je zbog slabije gol razlike završila na drugom mjestu iza Gimnazije iz Virovitice. Čestitamo pobjednicima, a nama ostaje žal zbog propuštene velike prilike za osvajanjem prvenstva i odlaska na poluzavršnicu.

Za ŠŠD ",Marul" su nastupili: Venus Igor, Matišić Manuel, Krpačić Kristijan, Dragojević Igor, Butorac Antonio, Grgić Mislav, Ašpan Josip, Nemet Domagoj, Ćurić Fran, Lisinski Matija, Ćurić Borna, Fotez Patrik.