Školska godina 2017./2018.

Učenici Srednje škole Marka Marulića Slatina idu na državno natjecanje u krosu

Autor: Mirta Drokan, 15. 4. 2018.

10. travnja 2018. godine u Slatini je održano županijsko natjecanje za djevojke i mladiće srednjih škola u krosu. Nastupilo je sedam srednjih škola iz Virovitičko-podravske županije koje su se natjecale u dvije kategorije - djevojke i mladići.

Učenici Srednje škole Marka Marulića Slatina pobjednici su krosa u kategoriji mladića i izborili su odlazak na Državno prvenstvo školskih sportskih društava u krosu, koje se održava 18. i 19. travnja 2018. godine u Poreču. Za ekipu su nastupili: Sebastian Herceg, Alen Šaponja, Karlo Matoković i Ivor Miklošević. Voditelj i mentor učenicima je nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture Mirta Drokan.

Mladići – ekipni poredak

1. ŠSD "Marul" Slatina
  2. ŠSD "Victoria "Orahovica
  3. ŠSD "Tehničar" Virovitica

Mladići – pojedinačni poredak

1. Hrvoje Vulić, ŠSD Victoria, Orahovica
  2. Borna  Katić,  ŠSD  Victoria, Orahovica
  3. Sebastian Herceg, ŠSD  Marul, Slatina

Učenice naše škole osvojile su odlično 2. mjesto, a za ekipu su trčale: Una Maravić, Elizabeta Taradej, Nives Halužan i Patricija Kovačić. Voditelj i mentor učenicama je nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture Mirta Drokan.

Djevojke – ekipni poredak

1. ŠSD " Gimnazija" Virovitica