Obilježene aktivnosti

Tjedan cjeloživotnog obrazovanja - predavanje direktorice Turističke zajednice grada Slatine, Vanje Lazić

Autor: Sandra Bošnjak, 2. 10. 2018.

Danas  2. 10. 2018. na satu iz Osnova turizma kod 2. razreda ekonomije nastavi je nazočila direktorica TU TZ Grada Slatine Vanja Lazić. Direktorica se odazvala na poziv predmetne nastavnice Ankice Đurasek koja s TU TZ Grada Slatine njeguje dugogodišnju suradnju.  Prilikom posjeta  gospođica Lazić  održala je predavanje na temu Turističke organizacije.

Učenici su upoznati s aktivnostima državnih, županijskih i lokalnih turističkih organizacija. Nakon službenog dijela razgovarala je s učenicima o atraktivnostima prostora i kulturnim događanjima u Gradu Slatini.

Učenici su aktivno sudjelovali u debati  i iznijeli nekoliko konstruktivnih prijedloga o proširenju suradnje  SŠ Marka Marulića i TU TZ Grada Slatine. Na kraju sata profesorica Đurasek osvrnula se na činjenicu da je ovaj sat posvećen  Tjednu cjeloživotnog obrazovanja i naglaslila da baš svi od onih najmanjih pa do najstarijih svaki dan nauče nešto novo primajući informacije koje su uvijek negdje oko nas.

Ankica Đurasek