OBAVIJEST - Raspored izdavanje potvrda školskog liječnika za upis u srednju školu

Autor: Sandra Bošnjak, 9. 7. 2019.

U AMBULANTI ŠKOLSKE MEDICINE SLATINA

• 16.07.2019. (utorak) 8.00-14.00
  • 18.07.2019. (četvrtak) 8.00-14.00

Obavezno provjeriti JEDINSTVENI POPIS ZDRAVSTVENIH ZAHTJEVA gdje se mogu vidjeti točan naziv usmjerenja, zdravstvenih zahtjeva i potreban dokument (potvrda liječnika školske medicine, medicine rada ili obiteljski liječnik) za prijavu i upis! Obavezno priložiti nalaze koje učenik ima.

Zrinka Judi dr med.
Spec školske medicine

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr