Upisi u 1. razred

Autor: Sandra Bošnjak, 25. 5. 2020.

Zanimanje Broj učenika Predmeti važni za upis Dodatno i uvjeti
Opća gimnazija 40 Hrvatski jezik, matematika, strani jezik, povijest, geografija, biologija Natjecanje iz informatike-računalstvo (infokup)
Ekonomist 20 Hrvatski jezik, matematika, strani jezik, povijest, geografija, tehnička kultura -natjecanje iz informatike- računalstvo (infokup)
-potvrda školske medicine
Tehničar za elektroniku 20 Hrvatski jezik, matematika, strani jezik, fizika, tehnička kultura, kemija -natjecanje iz informatike-računalstvo (infokup)
-svjedodžba medicine rada
Agroturistički tehničar 20 Hrvatski jezik, matematika, strani jezik, biologije, geografija, tehnička kultura -natjecanje mladih tehničara
-svjedodžba medicine rada

Prezentacija za predstavljanje zanimanja opća gimnazija dostupna je na poveznici za preuzimanje Gimnazija.

Prezentacija za predstavljanje zanimanja ekonomist dostupna je na poveznici za preuzimanje Ekonomist.

Prezentacija za predstavljanje zanimanja tehničar za elektroniku dostupna je na poveznici za preuzimanje Tehničar za elektroniku.

Prezentacija za predstavljanje zanimanja agroturistički tehničar dostupna je na poveznici za preuzimanje Agroturistički tehničar.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr