2015-06-19 17:31:40
Dopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjeneDopunski rad za učenike s najviše dvije negativne ocjene počinje od srijede, 24. lipnja 2015. godine. Nastava je organizirana u jutarnjoj smjeni, a početak nastavnih sati je u 7:45h (prema uobičajenom rasporedu zvona). Detaljan raspored dopunskog rada po razredima i predmetima pogledajte u nastavku.
GIMNAZIJA: opća gimnazija
EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist
ELEKTROTEHNIKA: elektrotehničar opći
POLJOPRIVREDA: poljoprivredni tehničar opći
MEĐUSTRUKOVNI PROGRAM: agroturistički tehničar
OPĆA GIMNAZIJA
Razred: 1.b
PREDMET: Njemački jezik
Profesor: Željka Balković
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Petak (26.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Ponedeljak (29.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Utorak (30.6.2015.)
2. sat
Razred: 2. a i 2.b
PREDMET: Latinski jezik
Profesor: Zorislav Jelenčić
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
1. i 2. sat
Petak (26.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (7.7.2015.)
1. i 2. sat
Srijeda (8.7.2015.)
1. sat
Četvrtak (9.7.2015.)
1. sat
PREDMET: Fizika
Profesor: Dragan Klement
Datum
Prijepodnevna smjena
Utorak (7.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (8.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Četvrtak (9.7.2015.)
1. i 2. sat
Petak (10.7.2015.)
1. i 2. sat
PREDMET: Kemija
Profesor: Ana Krpačić
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. sat
Razred: 3. a
PREDMET: Fizika
Profesor: Dragan Klement
Datum
Prijepodnevna smjena
Utorak (7.7.2015.)
4., 5. i 6. sat
Srijeda (8.7.2015.)
4., 5. i 6. sat
Četvrtak (9.7.2015.)
3. i 4. sat
Petak (10.7.2015.)
3. i 4. sat
EKONOMIJA I TRGOVINA: ekonomist
Razred: 1. ekonomije
PREDMET: Matematika
Profesor: Kata Vidaković
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Petak (3.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
PREDMET: Geografija
Profesor: Dario Kovač
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
1., 2., 3. i 4. sat
Petak (26.6.2015.)
1., 2., 3. i 4. sat
Utorak (7.7.2015.)
1., 2., 3. i 4. sat
Srijeda (8.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
ELEKTROTEHNIČAR OPĆI
Razred: 1. elektrotehnike
PREDMET: Osnove elektrotehnike
Profesor: Miodrag Stojanović
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Petak (26.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Ponedeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1. i 2. sat
PREDMET: Fizika
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (1.7.2015.)
3. i 4. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. i 2.sat
Petak (3.7.2015.)
1. i 2.sat
Ponedjeljak (6.7.2015.)
1. i 2.sat
Utorak (7.7.2015.)
1. i 2.sat
Razred: 2. elektrotehnike
PREDMET: Engleski jezik
Profesor: Sanja Špoljarić
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Petak (3.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Ponedjeljak (6.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (7.7.2015.)
1. sat
PREDMET: Fizika
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (1.7.2015.)
1. i 2. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. i 2. sat
Petak (3.7.2015.)
1. i 2. sat
Ponedjeljak (6.7.2015.)
1. i 2. sat
Utorak (7.7.2015.)
1. i 2. sat
PREDMET: Osnove elektrotehnike 2
Profesor: Siniša Grahonja
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Utorak (30.6.2015.)
4., 5. i 6 sat
Srijeda (1.7.2015.)
4., 5. i 6 sat
Četvrtak (2.7.2015.)
2. sat
Razred: 3. elektrotehnike
PREDMET: Engleski jezik
Profesor: Sanja Špoljarić
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Petak (3.7.2015.)
4., 5. i 6. sat
Ponedjeljak (6.7.2015.)
4., 5. i 6. sat
Utorak (7.7.2015.)
2. sat
PREDMET: Elektronički sklopovi
Profesor: Siniša Grahonja
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3 sat
Srijeda (1.7.2015.)
1., 2. i 3 sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. sat
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR OPĆI
Razred: 1. PTO
PREDMET: Fizika
Profesor: Dubravka Ištvanfi
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (1.7.2015.)
3. i 4. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. i 2.sat
Petak (3.7.2015.)
1. i 2. sat
Ponedjeljak (6.7.2015.)
1. i 2. sat
Utorak (7.7.2015.)
1. i 2. sat
PREDMET: Tloznanstvo i uređivanje tla
Profesor: Jasna Asić
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Ponedjeljak (29.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Utorak (30.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Srijeda (1.7.2015.)
3. sat
PREDMET: Matematika
Profesor: Josip Mikolašević
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Ponedjeljak (6.7.2015.)
1. sat
PREDMET: Poljoprivredna botanika
Profesor: Alen Đurasek
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
3., 4. i 5. sat
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1. i 2. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1. i 2. sat
Razred: 2. PTO
PREDMET: Hrvatski jezik
Profesor: Sanja Mrzljak Jovanić
Datum
Prijepodnevna smjena
Petak (26.6.2015.)
2., 3. i 4. sat
Ponedjeljak (29.6.2015.)
2., 3. i 4. sat
Utorak (30.6.2015.)
2., 3., 4. i 5. sat
PREDMET: Matematika
Profesor: Željka Korlević
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. sat
PREDMET: Ratarstvo, Poljoprivredna mehanizacija
Profesor: Alen Đurasek
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
4., 5. i 6. sat
Utorak (30.6.2015.)
3.,4. i 5. sat
Srijeda (1.7.2015.)
3. i 4. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. i 2. sat
AGROTURISTIČKI TEHNIČAR
Razred: 1.ATT
PREDMET: Engleski jezik
Profesor: Željka Balković
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Petak (26.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Ponedeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1. sat
PREDMET: Fizika
Profesor: Dragan Klement
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (1.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Petak (3.7.2015.)
1. i 2. sat
Ponedjeljak (6.7.2015.)
1. i 2. sat
Razred: 2. ATT
PREDMET: Matematika
Profesor: Željka Korlević
Datum
Prijepodnevna smjena
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1., 2. i 3. sat
Četvrtak (2.7.2015.)
1. sat
Razred: 3. ATT
PREDMET: Bilinogojstvo
Profesor: Jasna Asić
Datum
Prijepodnevna smjena
Srijeda (24.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Ponedjeljak (29.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Utorak (30.6.2015.)
1., 2. i 3. sat
Srijeda (1.7.2015.)
1. sat
|