Dobrovoljno darivanje krvi u našoj školi

AKCIJA DARIVANJA KRVI

Autor: Damir Balković, 10. 11. 2015.

U našoj je školi provedena 10. studenoga 2015. godine akcija darivanja krvi. Akciju je provela transfuziološka ekipa osječke bolnice. Darivanju krvi odazvalo se dosta naših učenika.

Krv su darivali:

3. Kata Vidaković
  4. Alen Đurasek
  5. Martina Mlakar

Iz nekih razloga odbijeni su: Ana-Marija Kokorić, Emica Puljek, David Šarko, Antonio Butorac, Matea Stražanac, Iva Špoljarić, David Šamija, Monika Leich, Monika Puzjak, Danijel Dundović, Lucija Ivanac, Matej Kupres. Iskrene čestitke svima koji su darovali krv, a posebno učenicima koji su to učinili prvi puta.

Iskreno vjerujem da im to neće biti i posljednje darivanje. Oni učenici, koji ovaj put nisu mogli dati krv, imat će priliku darovati krv u travnju kada je sljedeća akcija u našoj školi ili svaki mjesec u prostorijama Crvenog križa u Slatini.