Dobrovoljno darivanje krvi u našoj školi

UČENICI DARIVALI KRV

Autor: Damir Balković, 21. 4. 2018.

U našoj je školi održana 19. travnja 2018. godine  akcija darivanja krvi. Provela ju je Transfuzijska jedinica KBC Osijek. Akciji se odazvalo dosta naših učenika završnih razreda. Nekima je ovo bilo drugo darivanje jer su prvi puta dali krv u studenome prošle godine, a 19 je učenika dalo krv prvi put.

Krv su dali sljedeći učenici i djelatnici Škole:

•  IV. elektrotehnike – Marin Bašek, Ivan Ivanović i Ivan Vukušić
  • IV. polj. tehničari – Mateo Bilavčić, Josip Jakopović, Josipa Jaković, Filip Košorog, Luka Matić, Tin Noa Radić i Doris Zagorac
  • IV. agroturisti – Lea Bolta, Katarina Jozić, Lorena Matovina, Karolina Semak, Filip Sojka, Marina Đorđević i Terezija Đorđević
  • IV. A gimnazije – Ana Brezec, Marijana Lajić, Jurica Ljubas, Mario Matić, Jelena Schweigert, Anamarija Simić i Ivan Leon Vujić
  • IV. B gimnazije – Vlatka Božičković, Lara Grahovac, Filip Javorović, Mateo Kastaneti, Petra Milković, Anja Stjepanović, Leon Vilk, Ivana Šabić i Fran Čurić
  • IV. ekonomije – Maja Dmitrović, Renata Jozić, Dino Veger i Mario Vida
  • III. agroturisti – Luka Pastuović
  • Djelatnici – Željka Korlević i Alen Đurasek

Neki učenici nisu ovaj put mogli darivati krv iz nekih razloga. U nekoj se sljedećoj akciji mogu pridružiti rijeci dobrovoljnih darivatelja krv. Akcije se provode gotovo svaki mjesec.

Iskrene čestitke današnjim darivateljima.

Izvor: Fotografije preuzete s http://www.radioslatina.hr/danas-u-slatini-krv-dalo-65-osoba/#prettyPhoto