Svake godine ovoj plemenitoj akciji odazovu se djelatnici i učenici naše škole. U nastavku pročitajte kako su se tijekom godina odvijale dobrovoljne akcije darivanja krvi u našoj školi.

Dobrovoljno darivanje krvi u našoj školi

Dobrovoljno darivanje krvi

Autor: Sandra Bošnjak, 14. 4. 2015.

U ponedjeljak 14. travnja u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina održana je ovogodišnja akcija DDK u našem gradu. Akciji su se odazvali naši učenici i nastavnici. Krv je dalo 27 učenika, 4 profesora i 1 djelatnica škole.

Krv su darovali učenici: Ivan Jelenčić, Marin Hranj, Tomislav Tot, Krunoslav Feldi, Ema Medved, Adriano Petrošević, Ivan Toni Vujić, Hrvoje Brezec, Iva Kordić, Ana Hrgović, Petar Jadek, Antonio Suhi, Ivor Ištvanfi, Tea Prpić, Marta Lukačević, Monika Fabijanac, Matija Marić, Višnja Šljivac, Marko Repić, Luka Repić, Ramona Javor, Stjepan Drenski, Mario Cesar, Marko Teglović, Martina Jaklić, Ana Brtan, Josip Krpačić te zaposlenici Željka Korlević, Kata Vidaković, Mirjana Drenski, Anita Ercegovac i Elena Drokan.
Odbijeno je 11 učenika zbog niskog tlaka, nedostatka željeza ili nekog drugog razloga.

Link (Knowledge of new addictions):