Svake godine ovoj plemenitoj akciji odazovu se djelatnici i učenici naše škole. U nastavku pročitajte kako su se tijekom godina odvijale dobrovoljne akcije darivanja krvi u našoj školi.

Dobrovoljno darivanje krvi u našoj školi

AKCIJA DARIVANJA KRVI

Autor: Damir Balković, 30. 11. 2016.

Svake se školske godine provedu dvije akcije darivanja krvi u našoj školi, prva u studenome i druga u travnju. Akciji se odazovu maturanti jer su oni, uglavnom, punoljetni te mogu darivati svoju krv. Tako je bilo i u ponedjeljak, 28. 11. 2016. kada je našu školu posjetila Transfuzijska jedinica KBC Osijek.

Krv su darovali sljedeći učenici:

• IV. ekonomije
    9. Luka Zorko
    10. Andrej Horvat
    11. Igor Pavlović

Iskrene čestitke učenicima. Nadamo se da će se i u buduće odazivati pozivima Crvenog križa i darivati svoju krv.

Svakako treba spomenuti da su krv darovali i djelatnici Škole Kata Vidaković, Alen Đurasek i Damir Balković.

Nekoliko je učenika željelo darovati svoju krv, ali iz zdravstvenih razloga ovaj put to nisu mogli.