Svake godine ovoj plemenitoj akciji odazovu se djelatnici i učenici naše škole. U nastavku pročitajte kako su se tijekom godina odvijale dobrovoljne akcije darivanja krvi u našoj školi.

Dobrovoljno darivanje krvi u našoj školi

AKCIJA DARIVANJA KRVI

Autor: Damir Balković, Sandra Bošnjak, 7. 11. 2017.

Svake se školske godine u našoj školi provedu dvije akcije darivanja krvi, prva u studenome i druga u travnju. Akciji se odazovu maturanti jer su oni, uglavnom, punoljetni te mogu darivati svoju krv. Tako je bilo i u utorak, 7. studenog 2017., kada je našu školu posjetila Transfuzijska jedinica KBC Osijek.

Krv su darovali sljedeći učenici:

• IV. A gimnazije
    • Doris Benko, Mario Matić, Ivan Leon Vujić, Karlo Matoković, Ana Marija Simić i Jelena Schweigert
  • IV. B gimnazije
    • Leon Vilk, Domagoj Milošević, Vlatka Božičkoviž i Mateo Kastaneti
  • IV. ekonomije
    • Dario Pemper i Mario Vida
  • IV. elektrotehnike
    • Ivan Ivanović, Marin Bašek, Imra Kočiš, Mateo Sabo, Domagoj Tušek, Ivan Marinković, Filip Ivanac, Ivan Vukušić i Josip Medvedović
  • IV. agroturisti
    • Lucija Bošnjak, Dajana Mihajlović, Karolina Semak, Danijela Tomić, Filip Sojka, Lea Bolta i Terezija Đorđević
  • IV. polj. tehničari
    • Marin Vukomanović, Josip Mihalić, Tin Noa Radić, Matej Kapetanović Josip Jakopović, Dario Šimić, Filip Košorog i Domagoj Lozer
  • III. agroturisti
    • Florijan Rupčić

Djelatnici: Alen Đurasek, Željka Korlević, Damir Balković, Martina Mlakar i Kata Vidaković.

Iskrene čestitke svima darivateljima. Vjerujemo da će se i u buduće odazvati ovako plemenitim akcijama. Još je nekoliko učenika željelo darivati krv, ali zbog različitih zdravstvenih razloga to danas nisu mogli učiniti.

Veliko hvala svima!