Sastanak Povjerenstva za kvalitetu

Autor: Jasna Asić, 25. 6. 2013.

21. lipnja 2013. Povjerenstvo za kvalitetu naše škole održalo je radni sastanak. Svrha sastanka bila je proći kroz cijelo radno izvješće samovrednovanja koje je stvarano kroz nastavnu godinu 2012./2013.

Na sastanku su pregledane sve napravljene SWOT analize i planovi unaprjeđenja, ocjene prioritetnih područja, te su se prokomentirali i nadopunile odluke o samovrednovanju. Ovaj detaljan pregled napravljen je kako bi nakon sastanka naše radno izvješće predočili savjetnici Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih gđi. Dragici Vrgoč. Savjetnica će odrediti možemo li radno izvješće staviti u status završnog izvješća.

Povjerenstvo se zahvaljuje svim djelatnicima škole što su prve godine samovrednovanja strukovnog obrazovanja vrijedno radili i nadamo se da ćemo slijedeće godine biti još bolji.