ŠKOLSKA ZADRUGA SLATINA NA CVJETNOM KORZU

Autor: Željka Venus, 1. 6. 2015.

Društvo naša djeca Slatina, KUD Dika, Turistička zajednica grada Slatine i grad Slatina organizirali su u nedjelju, 31. svibnja 2015. godine već tradicionalni Cvjetni korzo te po prvi put ove godine i dječju Smotru folklora.

Tijekom vrlo bogatog programa koji se održao na rukometnom igralištu iznad crkve Sv. Josipa, školska zadruga SLATINA predstavila je svoje proizvode na izložbenom štandu.

Proizvodi članova školske zadruge Slatina Srednje škole Marka Marulića pobudili su veliko zanimanje posjetitelja dobrim dijelom i zbog poznate vijesti kako su na netom završenom sajmu inovacija Agro Arca u Trilju osvojili srebrnu medalju za tradicionalni sopjanski sapun.