Županijsko natjecanje u odbojci za djevojke Grupa 1.

Autor: Mirta Drokan, 22. 11. 2018.

Županijsko natjecanje za djevojke srednjih škola (grupa 1.) održano je 16.11.2018. godine u dvorani Osnovne škole Eugena Kumičića u Slatini. Domaćin natjecanja bilo je Školsko sportsko društvo „Marul“ iz Slatine. Natjecanje je proteklo u skladu s propisnikom Hrvatskog školskog sportskog saveza za 2018./2019. godinu.

Na natjecanju su sudjelovale:

1. Gimnazija Petra Preradovića Virovitica – ŠSD Gimnazija
  2. Tehnička Škola Virovitica – ŠSD Tehničar
  3. Strukovna škola Virovitica – ŠSD Strukovna
  4. Srednja škola Marka Marulića Slatina -  ŠSD Marul

Djevojke iz naše škole pobijedile su sve tri srednje škole i zauzele prvo mjesto u ukupnom poretku grupe 1. Nastupile su: Una Maravić, Barbara Jukić, Luna Kovač, Josipa Blašković, Ramona Mikolić, Elena Bićanić, Ana Čurić, Mila Lončar, Kristina Mačinković, Ana Benko i Sanja Kelemen. Voditelj natjecanja i ekipe djevojaka ŠSD „Marul“ bila je nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture Mirta Drokan.

Ukupni poredak:

1. ŠSD Marul
  2. ŠSD Strukovna
  3. ŠSD Tehničar
  4. ŠSD Gimnazija

Prva dva školska sportska društva iz grupe 1. sudjelovat će na završnici županijskog natjecanja, koje će se održati 22.1.2019. godine u Slatini.