Školska godina 2011./2012.

Naši odbojkaši najbolji

Autor: Vladimir Borbaš, Sandra Bošnjak, 16. 3. 2012.

U dvorani Srednje škole Marka Marulića Slatina dana 14. ožujka 2012. održano je prvenstvo srednjih škola Virovitičko-podravske županije u odbojci za mladiće. Ekipa ŠŠD "Marul" zasluženo je osvojila prvo mjesto i predstavljat će našu županiju na poluzavršnom natjecanju u Koprivničko-križevačkoj županiji, gdje im želimo mnogo uspjeha.

Za "Marul" su nastupili Dino Knežević, David Šošić, Patrik Marendić, Antonio Radonjić, Hrvoje Klement, Domagoj Klement, Mislav Balković, Luka Jerbić, Igor Suhi, Nikola Janečić i Ivor Ištvanfi, pod vodstvom profesora kineziologije Vladimira Borbaša.