Školska godina 2013./2014.

Županijsko natjecanje u odbojci za mladiće

Autor: Nikolina Benčina, 21. 2. 2014.

U utorak 18. veljače 2014. godine u Slatini je održano županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za mladiće. Domaćin natjecanja je bio ŠŠD "Marul".
Na natjecanju je sudjelovalo 5 srednjih škola, a ŠŠD "Marul" je i ove godine osvojio 1. mjesto. Mladići ŠŠD "Marul" predstavljat će našu županiju na poluzavršnici koja će se održati 26. veljače 2014. godine u Koprivnici. Voditelj ekipe je profesorica Nikolina Benčina.

REZULTATI

Grupa A Grupa B
1. Strukovna (vt)  - Pitomača 0 : 2 1. Gimnazija (vt) – Tehničar (vt) 2 : 0
2. Marul (sl) – Strukovna(vt) 2 : 0