> Projekti

Srednja škola Marka Marulića Slatina u projektu Školska shema voća i povrća

Autor: Sandra Bošnjak, 5. 11. 2018. 19:56

Virovitičko-podravski župan Igor Andrović potpisao je s ravnateljima osnovnih i srednjih škola ugovor o Školskoj shemi voća, povrća i mlijeka za 6.989 učenika s područja VPŽ Zahvaljujući inicijativi Ministarstva poljoprivrede, te potpredsjednika Vlade RH i ministra poljoprivrede Tomislava Tolušića, svako dijete dobit će besplatno voće i povrće, a sve kao dio projekta Školska shema voća i povrća.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr