Školski kalendar

Školski kalendar za godinu 2019./2020. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2018./2019. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2017./2018. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2016./2017. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2015./2016. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2014./2015. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2013./2014. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2012./2013. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2010./2011. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2009./2010. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar spremljen je u programu Adobe Reader. Ako nemate program, možete ga skinuti na hiperlinku ovdje ili koristiti zamjenu Foxit Reader koji je dostupan na hiperlinku ovdje

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr