Županijski LiDraNo 2011. - srednje škole

Autor: Petar Žarković, 4. 3. 2011.

Županijska smotra LiDraNo 2011. za učenike srednjih škola Virovitičko-podravske županije održana je 25.02.2011. u SŠ Marka Marulića Slatina.
Na LiDraNu je sudjelovalo 65 učenika i 17 voditelja, iz 7 srednjih škola.

Predloženi za državnu smotru po izričajima

1. LITERARNI
    • Srednja škola Marka Marulića, Slatina, Proces preobrazbe, Boris Bićanić, 4. razred, voditeljica Dinka Filipović, prof.
    • Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica, Pjesnici, Tena Tucelj, 1. razred, voditeljica Zdenka Kos, prof.
  2. NOVINARSKI
    • Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica, Tko umije njemu bolje (komentar), Petra Kozjak, 2. razred, voditeljica Zdenka Kos, prof.
  3. DRAMSKO-SCENSKI
    • Pojedinačni nastup: Srednja škola Marka Marulića, Slatina, Toni Bosak, 3. razred, Josip Pupačić, More, monolog (stilske varijante), voditeljica: Dinka Filipović, prof.
    • Skupni nastup: Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica, Dok nas smrt ne rastavi – dramsko-scenska igra, Autorica teksta: Nina Horvat, Lovro Kićinbaći, 1.r., Marta Pokupić, 1.r., Dona Krišto, 2.r., Lea Mioković, 2.r., Marijana Prokl, 2.r., Dora Šušak, 3.r., Klara Vernik, 3.r., Sara Zoretić, 3.r., Nikolina Grabić, 3.r., voditeljica: Maja Bašnec, prof.
  4. FILMSKI I VIDEORADOVI
    • Srednja škola “Stjepan Ivšić”, Orahovica, C, kratka igranaforma, Nikola Kašić, 4.r., Mario Iličić, 4.r., Ruža Živković, 4.r., voditeljica Ivana Bešlić, prof.
  5. ŠKOLSKI LISTOVI
    • Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, Lux, Redakciju predstavlja: Valentina Volf, 4.razred, voditeljica: Sunčana Voronjecki, prof.
    • Strukovna škola Virovitica, Strukovnjak, Redakciju predstavlja: Ivana Đilas, 3. razred, voditeljica: Marija Karácsonyi, prof.

Ostale fotografije dostupne su u našoj fotogaleriji, a dokumente vezane uz Lidrano možete pronaći u priloženim dokumentima.

Link (Knowledge of new addictions):