Dokumenti - razno

Odluka o određivanju odgovornih osoba za prijem i prenošenje obavijesti Županijskog centra 112 dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju osobe koja je osim ravnatelja ovlaštena primati i rješavati pritužbe vezane za zaštitu dostojanstva radnika dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju zamjenika službenika za zaštitu osobnih podataka dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju službenika za zaštitu osobnih podataka dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju povjerenika za otpad i zamjenika povjerenika dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o imenovanju povjerenstva za provođenje upravnog postupka do donošenja rješenja o pedagoškoj mjeri dostupna je na poveznici Odluka.

Odluke Nastavničkog vijeća

Odluka o izvođenju dopunskog rada za učenike završnih razreda u škol.god. 2015./2016. dostupna je na poveznici Odluka.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr