> Projekti  > ERASMUS +
ERASMUS+ projekti

Srednja škola Marka Marulića Slatina akreditirana je ustanova za provedbu ERASMUS+ projekta. Agencija za mobilnost i programe EU na temelju Odluke o dodjeli Erasmus akreditacija u području odgoja i općeg obrazovanja u okviru Poziva na podnošenje prijedloga za 2022. za program Erasmus+ našoj je ustanovi dodijelila Erasmus akreditaciju za odgoj i opće obrazovanje.

Akreditacija je dodjeljena za razdoblje od 1. veljače 2023. do 31. prosinca 2027.

Dodjela Erasmus akreditacije podrazumijeva da će škola biti izravno financirana u okviru Ključne aktivnosti 1: Mobilnost osoblja u odgoju i općem obrazovanju ukoliko u okviru Poziva na podnošenje prijedloga za 2023. godinu, podnesemo posebnu prijavu za dodjelu bespovratnih sredstava za nositelje Erasmus akreditacije. Godišnji iznosi bespovratnih sredstava za akreditirane podnositelje temeljit će se na kriterijima definiranim Pozivom na podnošenje prijedloga.

Mobilnost učenika u Francuskoj

Autor: Kata Vidaković, 18. 3. 2024. 15:07

Marulići u Francuskoj na prvoj Erasmus+ mobilnosti

Poziv učenicima za prijavu na Sajam hobija - nastavak aktivnosti ERASMUS+

Autor: Kata Vidaković, 29. 2. 2024. 11:40

Želiš li pokazati svoje interese i kreativnost?

Imaš zanimljiv hobi ili se baviš nečim što želiš podijeliti s drugima?

Želiš pronaći druge učenike u svoj školi koji dijele tvoje interese?

Imaš neku zanimljivu ideju, prijedlog ili samo želiš sudjelovati u organizaciji?

POZIVAMO SVE UČENIKE NAŠE ŠKOLE!

PRIJAVITE SE!

Autor: Kata Vidaković, 20. 2. 2024. 15:34

Obavijest o dodatnom terminu održavanja radionica za recikliranje keramike i starog tekstila

Autor: Kata Vidaković, 10. 2. 2024. 10:27

Nastavljamo s recikliranjem otpadnih materijala!

Pripreme za mobilnost učenika 2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kata Vidaković, 2. 2. 2024. 08:21

Započele su pripreme za mobilnost naših učenika!

Nakon provedenog natječaja za mobilnost u provedbi ERASMUS+ projekta, od prijavljenih 23 učenika, izabrano je deset najboljih kandidata:

Rezultati natječaja za mobilnost 2023/24 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kata Vidaković, 15. 1. 2024. 13:42

Dragi učenici, u prilogu je popis kandidata s vrednovanim prvim i drugim krugom

[više]

Popis prijavljenih kandidata za mobilnosti u ERASMUS+ projektu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kata Vidaković, 3. 1. 2024. 17:12

Dragi učenici,

nakon vaših prijava, Povjerenstvo za provedbu natječaja, sastavilo je popis prijavljenih kandidata s iskazanim bodovima u skladu s objavljenim kriterijima.

Autor: Kata Vidaković, 22. 12. 2023. 11:30

Radionice za recikliranje keramike i starog tekstila održat će se 03. siječnja 2024. godine u prostorima škole.

[više]

Natječaj za izbor učenika na mobilnosti u ERASMUS+ projektu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kata Vidaković, 15. 12. 2023. 17:02

Dragi učenici,

započeli smo s priprema za mobilnost učenika u našem ERASMUS projektu. Danas objavljujemo natječaj za izbor kandidata. Molimo vas da pažljivo pročitate uvjete natječaja te se prijavite ukoliko ste učenici 2-ih i 3-ih razreda naše škole.

Rok za slanje vaših prijava je do 22.12.2023. u 13 sati.

Erasmus days

Autor: Kata Vidaković, 13. 10. 2023. 14:11

Događanje pod nazivom Erasmus Days obilježeno dijeljenjem iskustava prikupljenih tijekom mobilnosti nastavnika

Prijavnica za izvannastavne aktivnosti

Autor: Kata Vidaković, 11. 10. 2023. 21:38

Prijavite se za izvannastavne aktivnosti u novom ERASMUS+ projektu!

[više]

Erasmus+ mobilnost nastavnika: razvijanje kreativnosti i primjena umjetnosti u izvannastavnim aktivnostima

Autor: Kata Vidaković, 4. 10. 2023. 13:42

Profesorice Kata Vidaković i Tea Šafar sudjelovale su na mobilnosti u Barceloni od 20. do 27. kolovoza 2023. godine u provedbi ERASMUS+ projekta.

[više]

Erasmus+ mobilnost nastavnika: podcasting kao nova vještina za modernu školu

Autor: Mario Gumbarević, 19. 9. 2023. 09:58

U sklopu dobivene akreditacije programa Erasmus+ i projekta kojim Srednja škola Marka Marulića Slatina uvodi nove izvannastavne aktivnosti za učenike, profesori Sanja Špoljarić i Darko Špoljarić iz naše škole sudjelovali su na mobilnosti u svrhu stručnog usavršavanja u Berlinu od 23. do 30. srpnja 2023. godine.

Obavijest o provedbi ERASMUS+ projekta u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina

Autor: Kata Vidaković, 11. 9. 2023. 20:55

U Srednjoj školi Marka Marulića Slatina od 01. lipnja 2023. godine provodi se ERASMUS+ projekt financiran sredstvima EU.