E-learning

Realizacija projekta E-learning u svrhu poboljšanja nastavnih procesa u strukovnim programima odvija se u nekoliko faza.
Prva faza obuhvaća upoznavanje javnosti s detaljima o projektu te je u sklopu ove faze 27. listopada 2010. održana početna konferencija za novinare. Na konferenciju su, osim novinara, sudjelovali svi nositelji projekta – nastavnici, predstavnici učenika, predstavnici roditelja, predstavnici lokalne zajednice, predstavnici agencije za obrazovanje i ministarstva. Prisutni su dobili osnovne informacije o projektu.
Prezentaciju, koja je predstavljena prisutnima, možete pogledati na hiperlinku Prezentacija za početnu konferenciju, a objavu za medije na hiperlinku ovdje.
U fazi implementacije kroz web-stranicu škola će obavijestiti javnost o postojećim aktivnostima projekta.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr