U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

Aktivnosti kojima smo obilježili Dan škole

Dan škole

Autor: Zorislav Jelenčić, Sandra Bošnjak, Željka Orban, 3. 5. 2018. 18:44

Ove godine Dan škole obilježen  je 30. travnja svečanom sjednicom i kulturno-glazbenim programom.
Ravnatelj škole Darko Špoljarić u prezentaciji je upoznao prisutne s različitim aktivnostima i događajima obilježenim u školi, postignućima učenika i nastavnika na natjecanjima te je najavio planove za iduću školsku godinu.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr