Školska godina 2019./2020.

Javni poziv za organizaciju  maturalnog putovanja 3. a i 3. b razreda opće gimnazije i 3. razreda ekonomije dostupan je na poveznici Obrazac poziva. Javni poziv traje od 11.prosinca  do 20.prosinca. 2019. godine.

Priloženi dokumenti:
Obrazac javnog poziva - Italija.doc

Školska godina 2018./2019.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  terenske nastave prvih razreda Opće gimnazije u Pečuh koja će biti predstavljena roditeljima dostupna je na poveznici Odluka.

Javni poziv za organizaciju  terenske nastave prvih razreda Opće gimnazije u Pečuh dostupan je na poveznici Obrazac poziva. Javni poziv traje do 01. travnja 2019. godine.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  izvanučioničke nastave 3.  razreda ekonomije  dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  terenske nastave 2. razreda ekonomije,   2. a i b razreda Opće gimnazije koja će biti predstavljena roditeljima dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  izvanučioničke nastave 3.  razreda ekonomije koja će biti predstavljena roditeljima dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  izvanučioničke nastave 3.  razreda opće gimnazije dostupna je na poveznici Odluka.

Javni poziv za organizaciju  terenske nastave 2. razreda ekonomije,   2. a i b razreda Opće gimnazije dostupan je na poveznici Obrazac poziva. Javni poziv traje od 18. veljače do 28. veljače 2019. godine.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  izvanučioničke nastave 3.  razreda opće gimnazije koja će biti predstavljena roditeljima dostupna je na poveznici Odluka.

Javni poziv za organizaciju izvanučioničke nastave (maturalne ekskurzije) učenika 3. razreda ekonomije dostupan je na poveznici Obrazac 1

Javni poziv za organizaciju izvanučioničke nastave (maturalne ekskurzije) učenika 3. razreda gimnazije dostupan je na poveznicama   Obrazac 2.

Otkazivanje odluke za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučionične terenske nastave 1. razreda agroturistički tehničar, 2. razreda agrotehničar i agroturistički tehničar i 4. razreda agroturistički tehničar.

Ovjerena odluka.

Školska godina 2017./2018.

Javni poziv za organizaciju izvanučioničke nastave (maturalne ekskurzije) učenika 3. razreda dostupan je na poveznicama Obrazac 1 i Obrazac 2.

Odluka o izboru tri ponude turističkih agencija koje će biti predstavljene roditeljima dostupna je na poveznici Obavijest.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  izvanučioničke nastave 3.  razreda opće gimnazije, elektrotehničara i poljoprivrednog tehničara općeg dostupna je na poveznici Odluka.

Javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju izvanučionične nastave dostupan je na poveznici Obrazac poziva za organizaciju visednevne izvanucionicke nastave - Bec.pdf

Školska godina 2016./2017.

Javni poziv za organizaciju izvanučioničke nastave (maturalne ekskurzije) učenika 3. razreda dostupan je na poveznici Obrazac poziva. Javni poziv traje od 15. prosinca do 28. prosinca 2016. godine.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  izvanučioničke nastave 3.  razreda opće gimnazije, elektrotehničara i poljoprivrednog tehničara općeg koja će biti predstavljena roditeljima dostupna je na poveznici Odluka.

Školska godina 2015./2016.

Odluka o izboru tri ponude turističkih agencija koje će biti predstavljene roditeljima učenika dostupna je na poveznici Odluka.

JAVNI POZIV za organizaciju  izvanučioničke nastave (maturalne ekskurzije) 3.  razreda opće gimnazije, elektrotehničara i poljoprivrednog tehničara općeg pogledajte na poveznici Poziv. Javni poziv za dostavu ponuda traje od 11.ožujka 2016. do 22.ožujka 2016.

Odluka o imenovanju Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za maturalnu školsku ekskurziju 3.  razreda opće gimnazije, elektrotehničara i poljoprivrednog tehničara općeg dostupna je na poveznici Odluka.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude za organizaciju  izvanučioničke nastave 2.a i b razreda opće gimnazije dostupna je na poveznici Odluka.

JAVNI POZIV za organizaciju  izvanučioničke nastave 2.a i b razreda opće gimnazije pogledajte na poveznici Poziv. Javni poziv za dostavu ponuda traje 15 dana od dana objave, tj. od 25.siječnja 2016. do 08.veljače 2016.

Odluka o imenovanju Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za višednevnu terensku nastavu 2. a i b razreda Opće gimnazije dostupna je na poveznici Odluka.

Školska godina 2014./2015.

Obrazac poziva za organizaciju jednodnevne ili višednevne izvanučioničke nastave

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za 3. razred ekonomije.

Odluka o izboru ponude za školsku ekskurziju 3. ekonomije, trgovine i poslovne komunikacije zanimanje Ekonomist dostupna je na poveznici Odluka.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za 3. a i 3. b razred opće gimnazije

Odluka o izboru ponude za školsku ekskurziju 3. a i 3. b Opće gimnazije dostupna je na poveznici Odluka.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za 2. a i 2. b razred opće gimnazije

Odluka o izboru najpovoljnije ponude 2. a i 2. b razreda Opće gimnazije dostupna je na poveznici Odluka.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr