Godišnja spomenica 2010.

Školski list Srednje škole Marka Marulića Slatina zove se Godišnja spomenica. Godišnja spomenica izlazi jednom godišnje. Prošle školske godine izišao je drugi broj našeg školskog lista. Godišnju spomenicu za 2010. godinu možete pogledati i skinuti na hiperlinku Godišnja spomenica. Uživajte u čitanju.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr