Pravo na pristup informacijama

Na temelju Zakona o pravu na pristup informacijama Srednja škola Marka Marulića Slatina objavljuje Katalog informacija SŠMM koji možete pročitati klikom na poveznicu Katalog informacija.
Katalog informacija sadrži pregled informacija koje Srednja škola Marka Marulića Slatina, s obzirom na svoj djelokrug rada, posjeduje, s kojima raspolaže ili ih nadzire, s opisom sadržaja informacija, namjenom, načinom i vremenom osiguravanja prava na pristup informacijama.
Svrha objavljivanja Kataloga informacija je informiranje javnosti o dokumentima i informacijama kojima raspolaže Srednja škola Marka Marulića Slatina glede ostvarivanja prava na pristup informacijama.

Službenik za informiranje - Ljiljana Kopić (tel: 033/551-449, fax: 033/551-577, mail: ss.marka.marulica@vt.t-com.hr ili ssmmtaj@slatina.t-com.hr)

Zamjenik službenika za informiranje - Darko Špoljarić (tel: 033/551-641, mob: 098/229-758, mail: ssmmrav@slatina.t-com.hr)

Odluka o ustrojavanju Kataloga informacija dostupna je na poveznici Odluka, a obrasce zahtjeva potražite na stranici Povjerenika za informiranje RH - preuzimanje obrazaca.

Izvješće oprovedbi zakona o pravu na pristup informacijama za 2016. godinu
Priloženi dokumenti:
Godisnje izvjesce 2016..pdf

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr