Sve obavijesti o državnoj maturi možete saznati na stranicama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja (www.ncvvo.hr), na stranicama Postani student (www.postani-student.hr), na Portalu za škole (www.skole.hr), na stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa (www.mzos.hr), Agencije za znanosti i visoko obrazovanje (www.azvo.hr) te na web stranicama www.mojamatura.net.

Radno vrijeme ispitnog koordinatora

Vijesti o državnoj maturi

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr