EKOLOŠKI KVIZ «LIJEPA NAŠA»

Ekološki kviz „Lijepa naša“ u pisanom i usmenom dijelu obuhvaća 5 zadanih (tematskih) područja. Zadana područja su dio nastavnih sadržaja predmeta:

• Priroda
  • Biologija
  • Kemija
  • Geografija
  • Vjeronauk

Detaljnije informacije o Ekološkom kvizu možete pronaći na službenim stranicama Udruge Lijepa naša.

Vijesti....

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr