Svi na POligon za Rekreaciju Tijela-SPORT

“Svi na POligon za Rekreaciju Tijela-SPORT”

Autor: Vladimir Borbaš, 3. 11. 2015. 16:15

Svi na POligon za Rekreaciju Tijela-SPORT

Ovim putem obavještavamo sve zainteresirane da su u tijeku skupni treninzi na spravama na otvorenom koje su postavljene pored dvorane Srednje škole Marka Marulića Slatina. Svi zainteresirani građani mogu se javiti profesorima tjelesne i zdravstvene kulture Vladimiru Borbašu i Zlatku Šantiću. Treninzi će se odvijati 3 puta tjedno kad god to vremenske prilike dopuste, a broj sudionika je ograničen.

“Svi na POligon za Rekreaciju Tijela-SPORT”

Autor: Kata Vidaković, Vladimir Borbaš, 27. 8. 2015. 18:35

Provođenje sportskog programa

FITNES NA OTVORENOM ZA SVE UZRASTE
Svi na POligon za Rekreaciju Tijela - SPORT”

Na natječaju Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, za sufinanciranje Sportskih programa poticanje amaterskog sporta i rekreacije u 2015. godini, Srednja škola Marka Marulića Slatina dobila je sredstva za provođenje projekta:
FITNES NA OTVORENOM ZA SVE UZRASTE “Svi na POligon za Rekreaciju Tijela - SPORT”
Vrijednost projekta je 79.630,00 kn, udjel MZOS je 47.290,00kn, a razliku od 11.822,50 kn sufinancirat će se iz proračuna Virovitičko-podravske županije i vlastitih sredstava škole.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr