Obrasci

Poslovnik o radu školskih vijeća

Poslovnik o radu školskih vijeća donesen je na 45.sjednici Školskog odbora, 11. srpnja 2016., stupa na snagu istim danom, a dostupan je na poveznici Poslovnik.

Novosti za nastavnike s Portala za škole

Vijesti...vijesti...vijesti
29.07.2020. 12:41
Učenicima i roditeljima dostupan redizajnirani e-Dnevnik s novim funkcionalnostima
Nadogradnjom e-Dnevnika za učenike i roditelje uvedeni su novi dizajn te nove funkcionalnosti. Uz novu strukturu i logiku izbornika te novi izgled ikona i ostalih grafičkih elemenata dodane su i brojne funkcionalnosti.

10.07.2020. 13:50
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
CARNET-ov pilot-projekt „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ jedan je od pet finalista RegioStars natjecanja u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu, na koje je ukupno bilo prijavljeno 206 projekata u pet kategorija.

10.07.2020. 08:44
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike – CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do 6. studenoga, pratiti konferenciju uživo, ali i u online okruženju putem platforme za virtualne konferencije.

07.07.2020. 09:21
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. Prijave obrazovnih programa započet će od 12 sati, a ogledne ljestvice poretka bit će vidljive nakon 22 sata istoga dana.

06.07.2020. 15:41
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom “CUC 2020: Izazov prihvaćen!” održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine u Šibeniku.

02.07.2020. 12:03
CARNET-u dodijeljeno priznanje „Izvrsnost u izazovima“
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži – CARNET dodijeljeno je priznanje „Izvrsnost u izazovima“ za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima.

23.06.2020. 12:27
Poziv na istraživanje tržišta – testeri pristupačnosti
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET, u sklopu II. faze programa “e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće”, planira započeti postupak javne nabave usluge testiranja digitalne pristupačnosti mrežnih stranica, programskih rješenja i digitalnih sadržaja izrađenih na projektu e-Škole.

17.06.2020. 11:59
Prijavite se na Znanstveni piknik 2020
Znanstveni piknik kreće s realizacijom inovativnog devetog izdanja. Deveti Znanstveni piknik će se održati uživo u perivoju dvorca Stubički Golubovec, ali i online na YouTube kanalu ZEZ  – Znanstveni piknik i na HRT-u – po šest sati dnevno i trajat će tri dana – od petka, 25. rujna do nedjelje, 27. rujna 2020. godine.

16.06.2020. 11:57
Povećani kapaciteti sandučića e-pošte prelaskom u javni oblak za @skole.hr korisnike
Korisnicima koji posjeduju @skole.hr korisnički račun CARNET je omogućio besplatan pristup brojnim Microsoft Office 365 i Google G Suite for Education alatima i aplikacijama.

04.06.2020. 09:36
Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu
U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNET Ured UNICEF-a za Hrvatsku podržao je obnavljanje infrastrukture potrebne za sigurno odvijanje škole na daljinu kroz donaciju sustava za dugotrajnu pohranu podataka velikog kapaciteta.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr