Održana završna konferencija projekta „Budi STEMpatičan!“

Autor: Sandra Bošnjak, 5. 11. 2018. 20:05

Održana završna konferencija projekta „Budi STEMpatičan!“: Stvoren model prepoznavanja darovitih STEM učenika U virovitičkom Kazalištu održana je završna konferencija projekta „Budi STEMpatičan!“ na kojoj su predstavljeni rezultati projekta. Prof.dr. Josip Burušić iz Instituta Ivo Pilar iz Zagreba prisutnima je izložio metode rada identifikacije i praćenja STEM darovitih učenika i koje su sve nove mogućnosti ostvarene za obrazovnu praksu na temelju iskustava provedbe ovog projekta.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr