U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

Aktivnosti za Dan škole

Obilježen Dan škole

Autor: Sandra Bošnjak, 24. 4. 2013. 16:06

Dan škole obilježili smo svečanom sjednicom u holu škole, radionicama i kvizom natjecanja iz opće kulture. Radionice su vodili naši nastavnici, a održale su se u učionicama škole. Učenici su se na radionice prijavljivali putem internetske stranice, a birali su ih prema interesu.  Radionice su bile tematski široke, bavile su se  literarnim stvaralaštvom, kemijom, fizikalnim pojavama, zdravim životom, kiparstvom, astronomijom, edukativnim programima, trikovima u matematici, putovanjem u Irsku.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr