U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

Aktivnosti kojima smo obilježili Dan škole

Dan škole 2019.

Autor: Sandra Bošnjak, 19. 5. 2019. 19:34

Dan Srednje škole Marka Marulića Slatina obilježen je nizom svečanih, ali i zabavnih aktivnosti. Za početak, 29. travnja organizirano je dobrovoljno darivanje krvi za građane, učenike i djelatnike škole na koje se odazvao velik broj učenika naše škole te im ovim putem zahvaljujemo.

4 ekonomije/agroturistički tehničar prvaci škole u malom nogometu

Autor: Vladimir Borbaš, 8. 5. 2019. 19:01

U srednjoj školi Marka Marulića Slatina, od 29.04. do 03.05.2019., u sklopu obilježavanja dana škole održano je školsko prvenstvo u malom nogometu. Prvenstvo je organizirano suradnjom Vijeća učenika i njihovog predsjednika Juraja Sertića i nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture, a mjesto radnje, u nedostatku dvorane, je bilo školsko betonsko igralište.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr