Državna matura 2010./2011. i prijava na studijske programe

Tema videokonferencije je državna matura 2010./2011. i prijava na studijske programe na kojoj je sudjelovao državni tajnik iz Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa g. Želimir Janjić, prof.dr.sc. Vedran Mornar s Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu te gđa. Višnja Francetić, načelnica Odjela za organizaciju i provođenje ispita u Nacionalnom centru za vanjsko vrednovanje obrazovanja.
Konferencija je organizirana za ravnatelje srednjih škola sa četverogodišnjim programima i ispitne koordinatore.
Snimku videokonferencije možete pogledati ovdje.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr