Program priprema učenike za obavljanje poslova u projektiranju, pripremi i vođenju proizvodnje te održavanju uređaja i postrojenja u pojedinim područjima elektrotehnike. Osim toga, dobro priprema učenike za nastavak obrazovanja na srodnim fakultetima. Trajanje: 4 godine.
Nastavni plan i program za program elektrotehnika zanimanje elektrotehničar dostupan je u dokumentu NPP Elektrotehnika.
Pregled razrednih odjela te tjednog i godišnjeg fonda sati za školsku godinu 2019./2020. dostupan je na poveznici Fond sat.

Razredi
Razredni odjel Razrednik Broj učenika
1. EL Danijel Vilček 20
2. EL Kata Vidaković 16
3. EL Vladimir Borbaš 21
4. EL Dubravka Ištvanfi 22

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr