Školski odbor u školskoj godini 2019./2020.

Članove školskog odbora čine:

• predstavnici Nastavničkog vijeća, Jasna Asić i Dario Kovač,
  • predstavnica zaposlenika škole, Mirjana Drenski,
  • predstavnik Vijeća roditelja, Snježana Pačarić,
  • predstavnici Virovitičko-podravske županije kao osnivača škole, Miran Janečić, Oliver Jukić i Juraj Randelj.

Na konstituirajućoj sjednici trećeg saziva Školskog odbora, održanoj 19. srpnja 2017. godine, za predsjednika je izabran Oliver Jukić, a za zamjenika predsjednika Dario Kovač.

Plan i program rada Školskog odbora dostupan je na poveznici Školski odbor.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr