Aktivnosti u knjižnici

Sve aktivnosti koje su vezane za školsku knjižnicu tijekom školske godine provode se prema Godišnjem planu i programu školske knjižnice.

Vijesti....

Najuspješniji "Maruli" dobili nagrade

Autor: Sandra Bošnjak, 6. 6. 2014.

U organizaciji Damira Balkovića u napoj knjižnici  održana je večer poezije i glazbe ”Srebrn plašt će pasti dalekom cestom kud te srce vodi!” u povodu 115. obljetnice rođenja Gustava Krkleca. Tom prigodom učenici su čitali poeziju, te izveli glazbene točke.

Na kraju susreta ravnatelj škole Darko Špoljarić uručio je nagrade učenicima koji su sudjelovali na državnim natjecanjima. Nagrade su dobili: Lucija Ivanac, Lucija Fotez, Andrea Gregurić, Katja Živković, Juraj Rastija, Višnja Šljivac, Marina Relatić, Ana Peterfaj, Doroteja Santi, Marina Novoselec, Monika Tokić, Matea Minauf, dok je posebnu nagradu za najčitatelja školske knjižnice dobila Monika Bošnjak.

Izvor: www.icv.com.hr