> Projekti  > IPA program  > Vijesti
Vijesti

Autor: Sandra Bošnjak, 2. 11. 2010.

U srijedu 27. listopada 2010., u fazi realizacije projekta Uvođenje e-učenja radi unaprjeđivanja nastavnih procesa u strukovnim programima u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina i Srednjoj školi Isidora Kršnjavog Našice održana je početna konferencija za novinare.

Prezentaciju, koja je predstavljena prisutnima, možete pogledati na hiperlinku Prezentacija za početnu konferenciju, a informacije o postojećim aktivnostima projekta bit će dostupne u izborniku IPA program->Realizacija projekta e-učenje.

Nakon samostalnog pretraživanja  informacija u digitalnom okružju i usporedbe podrijetla riječi, učenici 1. a prikazali su sintagmu „Sretan Božić” na nekim od njima „najdojmljivijim” jezicima (švedskom, danskom, nizozemskom, rumunjskom, iranskom, armenskom i dr. jezicima). Mentorica učenicima bila je profesorica Željka Orban.

Kalendar za 2019./2020.

Srednja škola Marka Marulića Slatina / Trg Ruđera Boškovića 16, HR-33520 Slatina / ss-mmarulica-slatina.skole.hr / ured@ss-mmarulica-slatina.skole.hr